برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

مدیریت زمان به روش ۸ میلیاردر بزرگ خودساخته

مدیریت زمان باید یکی از دغدغه‌های اساسی هر فردی باشد که قدم در راه موفقیت و پیروزی گذاشته است. اما توانایی مدیریت زمان واقعا کاری سخت است و نمی‌توان با سعی و خطا یک روش مناسب را یافت. پس بهترین روش بررسی تجربیات افراد موفق است. با سبکتو همراه باشید تا به تجربه ۸ میلیاردر بزرگ خودساخته جهان بپردازیم.

کتاب “۱۵ رازی که افراد موفق در مورد مدیریت زمان می‌دانند”

در این کتاب نویسنده با صدها فرد موفق در زمینه‌های مختلف از ورزش و سیاست گرفته تا ثروتمندان در مورد مدیریت زمان مصاحبه داشته است. در این مطلب می‌خواهیم به نظر ۸ ثروتمندی که خودساخته بوده و خود به ثروت‌های میلیارد دلاری رسیده‌اند بپردازیم و بفهمیم آنها با توجه به مشغله زیادی که دارند چطور مدیریت زمان را انجام می‌دهند.

ریچارد برانسون مدیر گروه ویرجین

من جلسات خود را سرپا برگذار می‌کنم چون فکر می‌کنم این بهترین و سریع‌ترین روش برای دوری از کندی و مسائل حاشیه‌ای است. حتی خیلی از جلسات من در حال قدم زدن برگزار می‌شود.

همچنین من موفقیت و بزرگی گروه ویرجین را مدیون دفترچه یادداشت کوچکم می‌دانم که در سفرها همراه خودم داشتم و هرآنچه که ویرجین را ساخت از همان دفترچه‌ها به وجود آمده است چون افکار و ایده‌هایم را درون آن می‌نوشتم. شما هم همین‌کار را بکنید و همیشه یک دفترچه همراه خودتان داشته باشید. شاید ایده‌ای که به ذهنتان می‌رسد تا فردا فراموش شود.

وارن بافت سرمایه‌گذار موفق جهانی

تفاوت افراد موفق و غیر موفق در این است که افراد موفق حدودا به هر چیز پاسخ منفی می‌دهند!

بیشتر بخوانید:   ۵ روش برای تحول در زندگی

ناتان بلکارزیک مدیر Airbnb

airbnb یک سرویسی اینترنتی برای رزو خانه و اتاق برای مسافرین در سراسر جهان است. مدیر این مجموعه می‌گوید: من لیست کارهای روزانه‌ام را از عصر به صبح تنظیم می‌کنم و صبح را برای کارهای مهم قرار می‌دهم چون تمرکز بیشتری دارم و نمی‌خواهم با جلسات کسل کننده این زمان را از دست بدهم برای همین جلسات‌ام را معمولا برای عصر می‌گذارم.

مایک کانن مدیر شرکت نرم‌افزاری Atlassian

 در لحظه فقط یک کار را انجام دهید. ایده انجام چند کار در لحظه را فراموش کنید اصلا روش خوبی نیست

مارک کوبان صاحب کمپانی Landmark

مارک طرز تفکر بسیار صفت و سختی دارد او می‌گوید: تا کسی برایتان چک نکشیده است جلسه‌ای برگزار نکنید.

مدیریت زمان به روش ۸ میلیاردر بزرگ خودساخته

اندرو ماسن موسس اولین وبسایت تخفیف گروهی جهان به نام Groupon

من تجربه و ایده زیادی در ذهن دارم اما مهمترین آن به نظرم نظم در اجرا است. اگر قرار بود یک شخصیت خیالی بازی کامپیوتری برای خودم بسازم از ۱۰ امتیاز آن ۳ تا به هوش می‌دادم و ۷ تا به نظم.

داستین موسکوویتز یکی از موسسان اسبق فیس‌بوک

یک روز در هفته را از کار دور باشید و به مسائل شخصی خودتان بگذرانید مثلا ما در شرکت جدیدم به نام آسانا ۴شنبه‌ها هیچ جلسه کاری نداریم و بر روی افزایش انرژی و اشتیاق گروه‌ها تمرکز می‌کنیم

مارک پینکوس از موسسان شرکت بازی سازی Zynga

اگر روی تولید محصولی کار می‌کنید باید ۵۰ درصد ساعات کاری روزانه شما به تولید و طراحی آن بگذرد و هیچ کار دیگر نامربوطی نباید در آن زمان انجام دهید

اندری گرو مدیر سابق اینتل

روز کاری من زمانی تمام می‌شود که دیگر خسته و کوفته شده‌ام نه زمانی که کارهایم تمام شده است چون هیچ وقت کارها تمام نمی‌شوند و همیشه کار جدیدی برای انجام دارم.

بیشتر بخوانید:   عادت‌هایی که باعث پیشرفت در زندگی می‌شوند

برداشتی آزاد از [stag_button url=”https://www.inc.com/ekaterina-walter/time-management-tips-from-8-self-made-billionaires.html” style=”black” size=”small” type=”normal” target=”_self” icon=”” icon_order=”before”]inc[/stag_button]