برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

مهراز کتاب همسایه بعدی میلیونر؛ میلیونرها همین دور و برند!

همسایه بعدی میلیونر کیست؟ معمولا همه ما فکر می‌کنیم چه کسانی ثروتمندند؟ به چه کاری مشغولند؟ کجا خرید می‌کنند؟ سوار چه ماشینی هستند؟ چگونه سرمایه‌گذاری می‌کنند؟ اجدادشان چه کسانی بودند؟ چگونه ثروتمند شده‌اند؟ و آیا من هم می‌توانم یکی از آنها شوم؟

جواب تمام این سوالات در این کتاب پرفروش است! میلیونرها متفاوتند، اما نه آنطور که شما فکر می‌کنید. همسایه بعدی میلیونر ۷ عادت مشترک میان میلیونرها را معرفی می‌کند. با مطالعه این میکروکتاب از سبکتو، خواهید دید که میلیونرها تنها ساکن بالا شهر نیستند، بلکه همین همسایه بغلی شما هستند!

«یکی از دلایلی که میلیونرها از نظر مالی بسیار موفق هستند، این است که آنها متفاوت فکر می‌کنند»

توماس جی استنلی

توماس ج. استنلی

توماس ج. استنلی نویسنده و نظریه پرداز آمریکایی بود. کتاب‌های او برنده چندین جایزه کتاب در آمریکا شده و روزنامه‌های زیادی در مورد کتاب‌هایش نوشته‌اند. او همچنین از مشاوران اصلی شرکت دیتا پونت و از فروشنگان حرفه‌ای نیویورک تایمز بود که بعد‌ها شرکت تحقیقاتی خودش را تاسیس کرد.

توماس برای نوشتن کتاب The Millionaire Next Door، بیش از ۲۰ سال تحقیقات محققین مختلف روی بیش از ۱۰۰۰ میلیونر را گردآوری کرد همچنین او با بیش از ۷۳۴میلیونر به طور مستقیم در دفتر کارش مصاحبه کرد و از آنها در مورد راز میلیونر شدن‌شان پرسید و تمام حقایق زندگی‌ آنها را با جزیئات زیاد یادداشت کرد و در نهایت کتاب همسایه بعدی میلیونر را چاپ کرد.

توماس باور داشت که عادت‌های مردم است که آنها را تبدیل به افراد ثروتمند می‌کند نه میزان درآمد آنها. او در سال ۲۰۱۵ و بر اثر تصادف با خودرویی که راننده‌اش مست بود کشته شد.

بیشتر بخوانید:   بهترین کتاب های خودشناسی از نظر سبکتو برای مطالعه

مهراز کتاب همسایه بعدی میلیونر؛ میلیونرها همین دور و برند!

کتاب میلیونرها

همه ما دوست داریم که ثروتمند باشیم تا بتوانیم به همه خواسته‌ها و اهدافمان برسیم. اما چطور می‌شود که کسی با یک درآمد عالی یک زندگی معمولی دارد و دیگری با یک درآمد معمولی ثروتمند است؟

تمام چیزی که یک نفر را تبدیل به میلیونر می‌کند عادت‌ها و شیوه زندگی اوست و در این کتاب با  با درون زندگی یک ثروتمند و تمام عادت‌های آنها آشنا می‌شویم. حقایقی که ثروتمندان به آن دست پیدا کرده‌اند و افراد معمولی از آن بی اطلاع هستند.

میلیونرهای واقعی سبک زندگی مصرف‌گرایانه‌ای ندارند، آنها خانه‌های فوق‌العاده‌ای دارند اما با پول نقد خانه‌هایشان را نخریده‌اند، معمولا تمام دارایی آنها در نتیجه پس‌انداز و سرمایه‌گذاری‌های آنها بدست آمده است. میلیونرها بازار آینده را پیش‌بینی می‌کنند و بر اساس فرصت‌های موجود در آینده، خود و فرزندانشان مهارت‌های لازم را می‌آموزند.

چه کسانی ثروتمند هستند؟

وجود اطلاعات غلط باعث شده تا مردم برای ثروت و ثروتمندان تصورات اشتباهی داشته باشند. برای از بین بردن این توصیف غلط، طی یک مطالعه ۲۰ ساله بیش از ۱۰۰۰ میلیونر در امریکا بررسی شد. پژوهشگران توانستند افراد موفقی که از تلاش خود به ثروت رسیده‌اند را پیدا کردند و از آنها پرسیدند که چگونه ثروت خود را جمع کرده و بدست آورده‌اند.

 

بیشتر مردم درک نادرستی از ثروت دارند. ثروت و درآمد یکی نیستند. اگر شما درآمد خوبی دارید و تمام آن را خرج می‌کنید؛ ثروتمندتر نمی‌شوید، بلکه فقط زندگی سطح بالایی دارید. ثروت چیزیست که شما می‌اندوزید نه چیزی که خرج می‌کنید.

اگر جذب این کتاب شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم نسخه صوتی این میکروکتاب را بشنوید یا نسخه نوشتاری آن را بخوانید.

بیشتر بخوانید:   چرا دیجی کالا وارد حوزه خودرو شد؟