برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

یادگیری ۷ مهارت برای سال جدید

مهارت های جدید کلید موفقیت ما هستند. در سال جدید می‌توانید با یادگیری ۷ مهارت، خود را برای ورود به یک زندگی بهتر و موفق‌تر آماده کنید. این مهارت ها جزو سلاح های مهم جنگجویانی است که می‌خواهند به دل وقایع بزنند و پیروز و سربلند از آن بیرون بیاییند.
یادتان باشد این مهارت ها با تمرین به دست می‌آید بنابرین تمرین مداوم را از یاد نبرید:

۱.مهارت صحبت در جمع

وارن بافت در سخنرانی خود در جمع فارغ التحصیلان دانشگاه بر روی مهارت برقراری ارتباط با دیگران و صحبت در جمع تاکید کرد زیرا آن را باارزش‌ترین مهارت می‌دانست که باید تقویت شود.
دور از ذهن هم نیست همه ما می‌دانیم که اگر توانایی برقراری ارتباط نداشته باشیم امکان ساختن شبکه‌ای از افراد قوی برای ما مهیا نیست. پس بهتر است با تمرین و مطالعه آن را فرا بگیریم

۲.مدیریت مالی

این مهارت بسیار مهم و اساسی است اما خیلی ها آن را جدی نمی‌گیرند. شما باید توانایی بالانس کردن درآمد و خرج خود را در کنار پس‌انداز داشته باشید. این فرایند با مدیریت مالی و بودجه بندی امکان پذیر است.
وب سایت هایی مانند جیب این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی بتوانید مدیریت مالی خود و بودجه بندی را به دست بگیرید و درک بهتری از شرایط مالی داشته باشید.

۳.سرمایه گذاری

یادگیری سرمایه گذاری کار پیچیده‌ای نیست. یادتان باشد بدون سرمایه‌گذاری کسی به ثروت نمی‌رسد. بنابراین وقت بگذارید و سرمایه گذاری در بورس را یاد بگیرید خیلی منابع رایگان و کتاب وجود دارد که به وسیله آنها با اصول اولیه آن آشنا می شوید

بیشتر بخوانید:   زندگی ادامه دارد! همراه چند راهکار برای مقابله با ناامیدی

۴.زبان یاد بگیرید

در زمانی هستیم که به راحتی می‌توان با دیگر افراد این کره خاکی از طریق اینترنت ارتباط برقرار و تجارت کرد. پس یادگیری زبان انگلیسی بسیار برای ما مهم است و تا نتوانیم این مهارت را به خود اضافه کنیم نمی‌توانیم به ایجاد رابطه با دیگران بپردازیم و به پیشرفت خود شتاب دهیم.

۵.مهارت برنامه نویسی یاد بگیرید

شاید در حال حاضر یک ایده ناب در ذهن دارید و برای اجرا آن به یک برنامه نویس تا بتواند آن را به یک وبسایت یا اپ موبایل تبدیل کند. چرا خودتان یاد نمی‌گیرید؟ برنامه نویسی امکان خلق خیلی از ایده ها را به شما می‌دهد.

۶.تندخوانی

کتاب خوانی نقش مهمی در پیشرفت و سبک زندگی ما دارد. اما در دنیای پرمشغله امروز کمبود وقت یک معضل بزرگ است. پس بهتر است تندخوانی را فرا بگیرید تا بتوانید در زمان کمتری اطلاعات بیشتری از کتاب استخراج کنید.

۷.مدیتیشن

مدیتیشن و مراقبه باعث شادی و افزایش کارایی می‌شود. و می‌توان استرس های روزانه‌ای که به ما وارد می‌شود را با آن تا  میزان زیادی کاهش داد. پس مراقبه را یاد بگیرید و هر روز زمانی را به آن اختصاص دهید.

برداشتی آزاد از [stag_button url=”http://www.lifehack.org/404519/7-life-changing-skills-you-can-learn-even-if-youre-broke” style=”black” size=”small” type=”normal” target=”_self” icon=”” icon_order=”before”]lifehack[/stag_button]