برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

فصل جدید میکرومقاله و پادکست‌های سبکتو شروع شد

سلام. ما برگشتیم. البته راستش را بخواهید خیلی هم جای دوری نبودیم، در واقع همین‌جا توی سبکتو بودیم اما دست به کارهای بزرگتر زده بودیم و میکرومقاله‌ها و پادکست‌های سبکتو از زیر دستمون در رفته بود. توی این مدتی که نبودیم اتفاقات زیادی افتاد، از اتفاقات خوبی مثل ارائه محصول جدید سبکتو به نام نانوکتاب که چندین و چند ماه تلاش بی‌وقفه پشتش داشت و دعوت استارتاپ سبکتو به رویداد استارتاپ استانبول ۲۰۱۹ به عنوان استارتاپی که پیشرفت خوبی داشته و رونمایی از محصول جدیدمون در این رویداد، تا خبرهای بدی که این چند روز و بعد از وصل شدن نصفه و نیمه اینترنت به چشم و گوشمون رسید.
حالا ما با قدرت برگشتیم تا میکرومقاله‌ها و پادکست‌هامون تلاش کوچکی باشند برای پیدا کردن روشِ خوب زندگی کردن. روشی برای فرار از لوپ تکراری زندگی که بدون اینکه متوجه باشیم عمر و زندگی ما رو با خودش می‌بره، به همین خاطره که بعضی وقت‌ها نگاهی به خودمون می‌اندازیم و می‌پرسیم: چی شد که اینجوری شد؟
میکرومقاله‌ها و پادکست‌های سبکتو قراره مثل قبل از موفقیت به زبان ساده بگه و تمام چیزهایی که ما برای پیدا کردن راه موفقیت خودمون بهش نیاز داریم، از سلامتی گرفته تا هدف‌گذاری و همه چی رو برامون مشخص کند. حقیقت این است که یک تعریف مشخص برای موفقیت وجود ندارد، این ما هستیم که تعریف خودمان از موفقیت را می‌سازیم. مهم این است که هر کدام از ما می‌خواهیم تبدیل به چه فردی شویم؟ اگر این را بدانید، تقریبا بقیه راه سخت نیست. ما در سبکتو با شما همراه می‌شویم تا مسیر موفقیت را با هم طی کینم. در این راه هم از میکرومقاله‌ها، پادکست‌ها و میکروکتاب‌های صوتی و نوشتاری و همچنین نانوکتاب‌ها استفاده می‌کنیم تا ما را در مسیر نگه دارند.
راستی نانوکتاب‌ها را دیدید؟ دوست داشتید؟ نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه از کتاب‌ها هستند که می‌تونید از اونها به عنوان خلاصه‌ای جهت یادآوری مطالب کتاب یا آشنایی با کتاب استفاده کنید.
از این به بعد ما با پادکست‌ها و میکرومقاله‌هامون مهمون کوتاه روزهاتون می‌شیم و دوست داریم شما هم با نظرات و انتقادات و پیشنهاداتون در سبکتو همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:   سلام دنیا! - معرفی مجله اینترنتی سبکتو

در پایان هم به صورت خلاصه اتفاق‌هایی که از زمان انتشار آخرین پادکست تا به امروز در سبکتو رخ داده است را با شما درمیان می‌گذاریم:

  • سایت و اپلیکیشن سبکتو به طور کامل به روزرسانی شد و امکاناتی که شما بهمون پیشنهاد دادید به سبکتو اضافه شد
  • محصول جدید سبکتو با نام نانوکتاب با ۳۰ عنوان منتشر شد
  • عناوین جدید میکروکتاب‌های صوتی و نوشتاری منتشر شد و در حال حاضر سبکتو بیش از ۳۰۰ عنوان میکروکتاب صوتی و نوشتاری دارد
  • به رویداد استارتاپ استانبول به عنوان استارتاپ موفق دعوت شدیم
  • رتبه دوم فناوری‌های نوین و خلاق را در جشنواره کتاب در فضای مجازی کسب کردیم
  • و کلی اتفاق دیگر که برای همه استارتاپ‌های رو به رشد مثل بزرگ شدن تیم و افزایش همراهان همیشگی، رخ می‌دهد.