برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

میکروکتاب ؛ دنیایی متفاوت برای مطالعه

میکروکتاب ؛ دنیایی متفاوت برای مطالعه

میکروکتاب‌ها نسخه‌ای از کتاب‌ها هستند که به دور از اضافه نویسی‌، چکیده کلیدی آنها را در ۵۰ دقیقه در اختیار شما می‌گذارند

خلاصه و مفید

خلاصه و مفید

میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای چکیده نویسی برای شما آماده  شده‌اند و با خواندن آنها همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

به دور از اضافه نویسی

به دور از اضافه نویسی

متاسفانه باید بپذیریم که ناشرین برای افزایش حجم کتاب و افزایش قیمت و برنامه‌های بازاریابی دست به اضافه نویسی می‌زنند. در میکروکتاب‌ها خبری از متن‌های اضافه نیست. ما آنها را حذف کرده‌ایم و چکیده‌ای مفید از کتاب را در اختیارتان می گذاریم.

زمان بیشتر یعنی مطالعه بیشتر

زمان بیشتر یعنی مطالعه بیشتر

میکروکتاب‌ها به خاطر چکیده بودن زمان بسیار کمتری از شما می‌گیرند. بنابراین اگر اهل مطالعه هستید خیلی بیشتر می‌توانید کتاب بخوانید. به طور معمول مدت زمانی که برای مطالعه یک کتاب می گذارید را می توانید ۵ میکروکتاب بخوانید.

مناسب سبک زندگی امروزی

مناسب سبک زندگی امروزی

امروزه افراد حوصله و زمان کافی برای مطالعه متن‌های طولانی را ندارد. بنابراین علاقه و محدودیت‌ها ما را به سمت متن‌های کوتاه برای مطالعه کشانده است. میکروکتاب‌ها برای همین به وجود آمده اند؛ مختصر و مفید!

خلاصه و مفید

عالی برای وسیله های پرتابل

میکروکتاب‌ها در نسخه‌های مختلف منتشر می‌شوند. PDF  شش اینچی برای مطالعه راحت در موبایل و تبلت بدون مشکل در جابه‌جایی صفحه یا زوم کردن برای راحت خواندن. EPUB مناسب برای دیوایس‌های اپل و نرم‌افزار های مطالعه تبلت و موبایل و نسخه AWZ3 برای کتابخوان کیندل.

به دور از اضافه نویسی

همه‌جا همراه شماست

میکرو‌کتاب‌ها محدود به نسخه‌های ذکر شده نمی‌شوند! همه آنها یک نسخه صوتی هم دارند که به راحتی می‌توانید در مترو و اتوبوس یا در مسیر بازگشت به خانه در اتومبیل گوش دهید. با این کار هیچ فرصتی را برای مطالعه از دست نداده و هر روز به دانشتان اضافه می کنید.

زمان بیشتر یعنی مطالعه بیشتر

کتاب کم حجم! هزینه کمتر!

با توجه به اینکه حجم این نوع کتاب‌ها حدود یک پنجم کتاب‌های عادی است قیمت آنها هم بسیار پایین‌تر است. پس شما با هزینه کمتر دانش بیشتری کسب می‌کنید.

تازه‌ترین میکروکتاب‌های نوشتاری منتشر شده

تاره‌ترین میکروکتاب‌های صوتی منتشر شده

همه میکروکتاب‌ها رو ببین