برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

۶کاری که برای افزایش درآمد در سال جدید باید به سبک زندگیتان اضافه شود

افزایش درآمد و ثروت با کارهای ساده اما هوشمندانه‌ای انجام می‌شود. عادات که وارد زندگی ما می‌شوند بر میزان درآمد ما اثر دارند و تغییر مثبت سبک زندگی می‌تواند به مرور وضع مالی ما را نیز متحول کند.نویسنده کتاب رازهای ذهن میلیونر ها می‌گوید که:

موفقیت یک توانایی اکتسابی است. شما اگر بخواهید گلف بازی کنید با تمرین و آموزش یاد می‌گیرید یا اگر بخواهید یک پیانیست حرفه‌ای شوید به آموزش نیاز دارید. ثروتمند شدن هم همین طور است! شما فقط به آموزش نیاز دارید.

اگر شما هم می‌خواهید در سال جدید درآمد بیشتری تجربه کنید باید این عادات را وارد سبک زندگی خود کنید:

با افرادی معاشرت کنید که به افزایش درآمد شما کمک می‌کنند

اندرو کارنگی پدر کارخانه های فولاد امریکا از طبقه بسیار فقیر به ثروتمندترین فرد زمانه خود تبدیل شد. او کلید موفقیتش را فکر خلاق می‌داند! او می‌گفت با کسانی نشست و برخواست کنید که چیزی به شما یاد می‌دهند می‌توانید از آنها بینش اقتصادی یاد بگیرید. مشورت و هم صحبتی با آنها به شما قدرت تصمیم گیری صحیح می‌دهد.

همچنین ما با هرکسی که در ارتباط باشیم به مرور زمان شبیه آنها می‌شویم پس از الان باید در انتخاب دایره اطرافیانمان تفکر کنیم. هم چنین استیو سایبولد که در مقاله “۱۰ روش افزایش درآمد از ثروتمندان خودساخته” با او آشنا شدیم ‌می‌گوید:

عیار ما با افراد دور و اطراف ما سنجیده می‌شود. وقتی شما با افراد موفق تر از خود معاشرت می‌کنید توانایی فکری و مالی شما بهبود پیدا می‌کند. واقعیت این است طرز فکر طبقه متوسط جامعه با ثروتمدان متفاوت است و هم نشینی با آنها درس‌های زیادی به ما یاد می‌دهد.

پولتان را به گردش بیندازید

سرمایه گذاری پی ریزی ثروت است و در این کار نباید تعلل کرد. سرمایه گذاری مانند کاشت بذر است و شما در آینده از آن بهره‌مند خواهید شد. تورم در این میان یک خطر بزرگ برای ثروت و درآمد شماست و برای همین باید سراغ سرمایه‌گذاری روید. آسانترین راه ها بیمه عمر و نسل جدید سپرده های بانکی بلندمدت است که در مقاله “۶ قدم برای برنامه ریزی مالی با اولین حقوق” مفصل تر به آن پرداختیم. اما سعی کنید سرمایه گذاری های دیگر مانند بورس را یاد بگیرید یا اگر وقت کافی را ندارید پول های خود را در واحد های سرمایه گذاری صندوق های بورسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید:   ۵ درس مهم برای سرمایه گذاری با پول کم

شغل دوم یا کار نیم‌وقت

کارهای نیمه وقت ویا شغل دوم را به چشم بد نمی‌بینید همه افراد موفق برای پیشرفت از این اهرم استفاده کردند چون این کارهای علاوه بر افزایش درآمد فرصت یادگیری بیشتر و بزرگتر شدن شبکه اجتماعی را در اختیار ما می‌گذارد. اگر مهارتی دارید می‌توانید در پونیشا پروژهای مختلف را انتخاب و انجام دهید و یا به سراغ اسنپ و تپسی بروید که فرصت هم صحبت شدن با افرادی را می‌دهد که شاید در حالت معمولی به راحتی نتوان آنها را دید.

کتاب خوانی را عادت روزانه خود کنید

ثروتمندان بیشتر به جای تلف کردن وقت خود در شبکه های اجتماعی در حال یادگیری هستند. گوشی خود را کنار بگذارید و سعی کنید کتاب های آموزش سرمایه گذاری و زندگی نامه افراد موفق را مطالعه نمایید. سیبولد می‌گوید من هروقت وارد خانه یک ثروتمند می‌شوم اولین چیزی که نظر من را جلب می‌کند کتاب خانه اوست که مملو از کتاب های انگیزشی و آموزشی است.
وارن بافت بیشتر وقت خود را در روز به مطالعه می‌پردازد چون بیشتر ثروتمندان تحصیلات آکادمی را منسوخ می‌دانند و سعی می‌کنند نیاز های خود را شخصا فرا بگیرند.

موفقیت مسیری آسان نیست

مطمئن باشید با راحت طلبی نمی‌توان به انسانی موفق و ثروتمند تبدیل شد.طبقه متوسط همیشه به دنبال آسایش روانی و عدم برخورد با رویداد های جدید است اما افراد موفق جنگجو هستند و به دل اتفاقات و تجربه های جدید می‌روند . شما هم باید از لاک امن خود خارج شوید و به دنبال کشف دنیای بیرون باشید.

بیشتر بخوانید:   راهکارهایی برای بالا نگه داشتن انگیزه در راه رسیدن به اهداف

هدف گذاری برای افزایش درآمد

برای افزایش درآمد هدف داشته باشید و برنامه‌ریزی برای آن باید انجام دهید. اما اهداف شما باید چند ویژگی داشته باشد که در مطلب “چطور هدف و آرزو بسازیم و آنها را دست یافتنی کنیم” به آنها پرداختیم.

امیدواریم شما در سال جدید تجربه افزایش درآمد داشته باشید و تجربیات خود را با دیگران درمیان بگذارید.

برداشتی آزاد از [stag_button url=”http://www.businessinsider.com/lifestyle-changes-to-earn-more-money-2016-12″ style=”black” size=”small” type=”normal” target=”_self” icon=”” icon_order=”before”]businessinsider[/stag_button]