برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

۶۰ دقیقه طلائی هر روز صبح مدیر اینستاگرام

با مدیر اینستاگرام شاید همه ما آشنایی نداشته باشیم. اینستاگرام و توئیتر دو شبکه اجتماعی بسیار محبوب در ایران هستند. کوین سیستروم، میلیاردری که مدیریت فعلی اینستاگرام را به عهده دارد و یکی از بنیانگذاران آن است که البته او را همیشه فعال در صفحه اینستاگرام‌اش می‌بینیم. همیشه در سبکتو سعی کردیم از سبک زندگی و راه‌هایی که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت استفاده کردند صحبت کنیم. معمولا چنین رازهایی را می‌توان در مصاحبه این افراد پیدا کرد بنابراین در این میکرومقاله به مصاحبه مایک آلن با مدیر اینستاگرام می‌پردازیم.

او در این مصاحبه درباره روتین‌های زندگی که بسیاری از مربیان کارآفرینی ایران هم مانند آقای غانم زاده درباره آنها صحبت کردند، می‌گوید:

او یک ساعت بسیار مهم در طول روز دارد

کوین، مدیر اینستاگرام یک ساعت طلایی برای خود در طول روز مشخص کرده است. او می‌گوید: «من یک روتین خاص برای صبح‌هایم دارم و هر روز تحت هر شرایطی انجام می‌دم.» یاد میکرومقاله افتخار به نفس افتادم که همه افراد موفق برای خود روتینی دارند که به آن پایبند و یکی از اهداف زندگی‌شان است. مدیر اینستاگرام هر روز صبح یک ساعت دوچرخه‌سواری می‌کند، او همچنین می‌خواهد در مسابقات جهانی دوچرخه‌سواری فرانسه که یک روز به طول می‌انجامد شرکت کند. البته اگر سری به صفحه اینستاگرام او بزنید، متوجه می‌شوید که او عاشق دوچرخه‌سواری است چون بیشتر عکس‌هایش در این مورد یا حین دوچرخه‌سواری گرفته شده است.

قانون فقط ۵ دقیقه

کوین، مدیرعامل اینستاگرام یک قانون جالب برای خود دارد. او سعی می‌کند به هیچ وجه کارهایی که باید انجام شوند را به آینده یا فردا موکول نکند تا بهره‌وری‌اش کاهش پیدا نکند. او برای رسیدن به این هدف یک قانون ساده اما اساسی دارد:

اگر از کاری خوشتان نمی‌آید، فقط ۵ دقیقه خودتان را به انجام آن مجبور کنید

کوین سیستورم مدیر اینستاگرام

این روش را بسیاری از مدیران موفق در جهان و ایران هم قبول دارند چون شکستن اینرسی یا ترس اولیه کارهایی که به آنها علاقه نداریم یا حتی متنفر هستیم، موجب روغن کاری افکارمان شده و راحت‌تر می‌توانیم به انجام آنها بپردازیم. قانون ۵ دقیقه را جدی بگیرید چون تجربه نشان داده برای بسیاری از افراد موفق از جمله کوین کارساز بوده است.

بیشتر بخوانید:   قله‌های موفقیت با وجود دره‌ها دیدنی هستند

برداشتی آزاد از [stag_button url=”https://www.inc.com/betsy-mikel/instagrams-billionaire-ceo-does-this-for-60-minutes-every-single-morning.html” style=”black” size=”small” type=”normal” target=”_self” icon=”” icon_order=”before”]INC[/stag_button]