برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

۶۰ دقیقه طلائی هر روز صبح مدیر اینستاگرام

با مدیر اینستاگرام شاید همه ما آشنایی نداشته باشیم. اینستاگرام و توئیتر دو شبکه اجتماعی بسیار محبوب در ایران هستند. کوین سیستورم میلیاردری که مدیریت فعلی اینستاگرام را به عهده دارد و یکی از بنیانگذاران آن است که البته او را همیشه فعال در صفحه اینستاگرام‌اش می‌بینیم. همیشه در سبکتو سعی کردیم از سبک زندگی و راه‌هایی که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت استفاده کردند صحبت کنیم. معمولا چنین رازهایی را می‌توان در مصاحبه این افراد پیدا کرد بنابراین در این مطلب به مصاحبه مایک آلن با مدیر اینستاگرام می‌پردازیم.

او در این مصاحبه درباره روتین های زندگی که خیلی از مربیان کارآفرینی ایران هم مانند آقای غانم زاده درباره آنها صحبت کردند می‌گوید:

او یک ساعت بسیار مهم در طول روز دارد

کوین مدیر اینستاگرام یک ساعت طلایی برای خود در طول روز مشخص کرده است. او می‌گوید من یک روتین خاص برای صبح‌هایم دارم و هر روز تحت هر شرایطی انجام می‌دم. یاد مطلب‌مان درباره افتخار به نفس افتادم که همه افراد موفق برای خود روتینی دارند که به آن پایبند و یکی از اهداف زندگی‌شان است. مدیر اینستاگرام هر روز صبح یک ساعت دوچرخه سواری می‌کند همچنین می‌خواهد در مسابقات جهانی دوچرخه سواری فرانسه که یک روز به طول می‌انجامد شرکت کند. البته اگر سری به صفحه اینستاگرام‌اش بزنید متوجه می‌شود او عاشق دوچرخه سواری است چون بیشتر عکس‌هایش در این مورد یا حین دوچرخه سواری گرفته شده است.

قانون فقط ۵ دقیقه

کوین مدیرعامل اینستاگرام یک قانون جالب برای خود دارد. او سعی می‌کند به هیچ وجه کارهایی که باید انجام شود را به آینده یا فردا موکول نکند تا بهره‌وری‌اش کاهش پیدا نکند. او برای رسیدن به این هدف یک قانون ساده اما اساسی دارد:

اگر از کاری خوشتان نمی‌آید فقط ۵ دقیقه خودتان را به انجام آن مجبور کنید

کوین سیستورم مدیر اینستاگرام

این روش را خیلی از مدیران موفق در جهان و ایران هم قبول دارند چون شکستن اینرسی اولیه کارهایی که به آنها علاقه نداریم یا حتی متنفر باشیم موجب روغن کاری افکارمان می‌شود و راحت تر می‌توانیم به انجام آنها بپردازیم. قانون ۵ دقیقه را جدی بگیرید چون تجربه نشان داده برای خیلی از افراد موفق از جمله کوین کارساز بوده است.

بیشتر بخوانید:   ۳ ویژگی که نشان می‌دهد شما آماده کارآفرین شدن هستید

برداشتی آزاد از INC

دانلود رایگان میکروکتاب استیو جابز