برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

مهراز: از رختخواب تا میز مدیریت ; تغذیه موفقیت را می‌سازد

در از رختخواب تا میز مدیریت چه می‌خوانیم؟

همه ما درگیر یک روند تکراری در زندگی شدیم که ما را در یک لوپ از اتفاقات تکراری و خسته کننده قرار داده است. معمولا در طول روز حتی برای انجام کارهای روزانه‌مان هم انرژی کافی نداریم و نمی‌توانیم از زندگی لذت کافی را ببریم. از طرفی دنیای کسب و کار روز به روز چالش‌برانگیزتر و سریع‌تر از قبل شده است و به جای اینکه پیشرفت همه چیز را آرام‌تر کند، استرس‌زا تر از گذشته کرده ست.

در چنین شرایطی به جای قوی‌تر، سالم‌تر، متناسب‌تر، باانرژی‌تر و فعال‌تر شدن، روز به روز کندتر، بیمارتر، و ضعیف‌تر می‌شویم. افراد شاغل زیر انبوهی از فشار کاری قرار دارند و به مرور پشت میزهای کار خود بیشتر و بیشتر سلامتی‌شان را از دست می‌دهند.

این شرایط دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد اما یکی از مهمترین آنها، نوع تغذیه‌مان است. میکروکتاب از رختخواب تا میز مدیریت دیدی از پشت صحنه به شما می‌دهد. دیدی از موفق‌ترین استراتژی‌ها، راهکارها و تمریناتی که شخص تیم بین، نویسنده از رختخواب تا میز مدیریت، در طول سالها کار با مشتریانی سطح بالا به دست آورده است. سر و کار تیم بین با مدیران و رهبران و ارشدهاست.

پیام از رختخواب تا میز مدیریت واضح و روشن است:

افرادی که اندام متانسب‌تری دارند، بهتر پا به سن می‌گذارند؛ یعنی با انرژی‌تر هستند، راحت‌تر می‌خوابند، کمتر استرس دارند، هوشمندانه‌تر فکر می‌کنند، سالم‌ترند، بهتر کار می‌کنند، همیشه بهترین بازی خود را به نمایش می‌گذارند و همیشه در کسب و کار خود و زندگی خود موفق‌تر خواهند بود.

درباره نویسنده

تیم بین مؤلف و نویسنده میکروکتاب،‌ متخصص کاهش وزن و مقابله با پیری است. تیم بین در جوانی با مشکلات متعددی از جمله اضافه وزن شدید و عدم انگیزه و حتی افسردگی روبرو بود. او به دنبال  یافتن پاسخ این پرسش بود که آیا رابطه‌ای بین سبک زندگی و تغذیه با موفقیت و پیشرفت وجود دارد یا خیر؟ تیم بین تمام یافته‌هایش را در سبک زندگی خود به کار گرفت و متوجه شد که رابطه مستقیمی بین تغذیه و سبک زندگی با موفقیت و پیشرفت ما وجود دارد.

بیشتر بخوانید:   بهترین کتاب های خودشناسی از نظر سبکتو برای مطالعه

درباره کتاب

تیم بین، متخصص بین‌المللی سلامت و کاهش وزن و افزایش طول عمر است، در میکروکتاب از رختخواب تا میز مدیریت او و همکارش آن لایینگ دو دنیای کاملا متفاوت را در یکجا گردآوری کرده‌اند؛ دنیای سلامتی، تناسب اندام و کاهش وزن، با دنیای جوانی و زیبایی. آنها در این میکروکتاب تجربیات فراوان و اطلاعات دست اولی را ارائه می‌دهند که فقط افرادی که به مدت زیاد در محیط های چالشی زندگی، کار و پیشرفت کرده‌اند، از آنها خبر دارند.

در این میکروکتاب تیم و آن می‌گویند که چه طور با غذاهایی که می‌خوریم مغزمان و قدرت کارایی آن را نابود می‌کنیم. آنها اشاره می‌کنند که آنچه که ما هستیم یا می‌خواهیم باشیم را نوع تغذیه‌مان مشخص می‌کند. هر چیزی که در وعده‌های غذایی می‌خوریم می‌تواند تاثیر مستقیمی روی سلامت روح ما داشته باشد. آنها در میکروکتاب از رختخواب تا میز مدیریت به ما می‌گویند که برای داشتن زندگی بهتر و سلامت‌تر چه طور باید عادت‌های غذایی‌مان را تغییر دهیم.

مهراز از رختخواب تا میز مدیریت ; تغذیه موفقیت را می‌سازد

مقدمه

اگر شما هم مانند افراد موفق در تجارت فکر کنید، پس معتقدید که سخت کوشی و کار طولانی مدت، رمز موفقیت در هر کسب و کاری است. اما اگر مراقب سلامتی خود نباشید، همه آن ساعات طولانی کاری و سخت کوشی‌ها بی‌نتیجه مانده و بدنتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نمی کند.
در این میکروکتاب می‌خواهم نشان دهم که وضعیت فیزیکی‌تان تا حد بسیار زیادی روی عملکرد شما در کار و زندگی تاثیرگذار است. در شرایط کاری سخت تنها افرادی می‌توانند تا پایان ادامه دهند و به نتیجه برسند که از نظر جسمانی قوی‌تر و سالم‌تر از دیگران هستند.

بیشتر بخوانید:   معرفی میکروکتاب جدید: ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

با مطالعه از رختخواب تا میز مدیریت شروع به گرفتن تصمیم‌های بهتر می‌کنید، رهبرانی بهتر و تاثیرگذارتر می‌شوید و پتانسیل خود را بالا می‌برید! شادتر، سالم‌تر و موفق‌تر می‌شوید و احساس بهتری نسبت به زندگی و کار خود پیدا می‌کنید. همین الان مطالعه میکروکتاب از رختخواب تا میز مدیریت را شروع کنید و تمام این تاثیرات مشاهده کنید.