برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

مهراز; ۷ قدم تا عادت‌های موفق از برایان تریسی

۹۵٪ آنچه شما فکر می‌کنید، حس می‌کنید یا به دست می‌آورید، نتیجه عادت‌های موفق شماست.

برایان تریسی در میکروکتاب ۷ قدم تا عادت‌های موفق از «قدرت عادت» می‌گوید و در قالب ۷ قدم یاد می‌دهد که چگونه عادت‌های موفق را در خودمان ایجاد کنیم. در این میکروکتاب از سبکتو می‌خوانیم:

  • چگونه بهتر فکر کنیم، تصمیمات بهتری بگیریم و اقدامات موثرتری داشته باشیم؟
  • موفق‌ترین افراد دنیا چه عادت‌های خاصی دارند؟
  • چگونه ۱۰ تا ۲۰ برابر یک فرد عادی موفق شویم؟
  • چگونه در ۷ قدم عادت جدیدی در خود ایجاد کنیم؟

درباره کتاب

برایان تریسی در این میکروکتاب در مورد عادت‌ها، به خصوص عادت‌هایی که باعث موفقیت می‌شوند صحبت می‌کند. او بعد از چندین سال مطالعه، تحقیق و سفر به بیش از ۸۰ کشور دنیا باور دارد که رمز موفقیت، عادت‌های افراد است.

افراد موفق و ثروتمند عادت‌هایی دارند که افراد معمولی هرگز آنها را در زندگی‌شان اجرا نمی‌کنند. در این میکروکتاب برایان تریسی ۷ قدم تا رسیدن به عادت‌های موفق را می‌گوید و به شما به شکل عملی کمک می‌کند تا عادت‌های بدتان را با عادت‌هایی که باعث رسیدن به خواسته‌ها و موفقیتتان می‌شود جایگزین کنید.

درباره نویسنده

برایان تریسی یکی از نویسندگان مطرح دنیاست.یکی از معروفترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می‌کرد، اما یک روز به این نتیجه رسید که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می‌کند. اما برخلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی‌شود و اوضاع مالی‌اش بدتر می‌شود.

بیشتر بخوانید:   ۳ عادت ساده برای تغییر زندگی و افزایش خلاقیت

یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید که چرا دیگران از من موفق‌ترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ و آنقدر به دنبال پاسخ به این سوال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید.

او اکنون مدیرعامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های فردی فعالیت دارد. کتاب‌ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است.

مهراز; ۷ قدم تا عادت‌های موفق از برایان تریسی

۷قدم تا رسیدن به عادت‌های موفق

چقدر در مورد عادت‌هایمان می‌دانیم؟ تا به حال به آنها دقت کرده‌اید؟

احتمالا اگر همین الآن به شما بگویم که ساده‌ترین و کوچکترین عادت‌های امروزتان می‌تواند بزرگترین اتفاقات آینده‌تان را بسازد، باور نخواهید کرد. برخی می‌گویند عادت به تلویزیون دیدن من هنگام شام خودن چه اتفاقی در آینده را می‌‌تواند بسازد؟ من به آنها می‌گویم که بزرگترین اتفاقی که درآینده پیش خواهد آمد حتما باعث‌اش همین عادت کوچک و بی‌اهمیت است.

همه ما عادت‌های مختلفی داریم که گاهی حتی به آنها فکر هم نمی‌کنیم. مثلا در مورد مسواک زدن هر روز صبح فکر نمی‌کنیم و تصمیم نمی‌گیریم، ناخودآگاه آن را انجام می‌دهیم. در این میکروکتاب به شما می‌گویم که عادت‌ها می‌توانند رمز موفقیت ما باشند.

تا به حال به این فکر کردید که چرا بعضی افراد موفق‌تر از دیگرانند؟ من برای یافتن پاسخ این سوال به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کردم و مقالات زیادی در زمینه‌های روانشناسی و کسب‌وکار و حتی تاریخ خواندم و اکنون تمام یک عمر مطالعه را در یک جمله به شما می‌گویم: “عادت‌های امروز همان چیزهایی هستند که آینده ما را می‌سازند.

بیشتر بخوانید:   خالق بیت‌کوین اولین کتابش را با نام "دوگانگی" منتشر کرد

در این میکروکتاب می‌خواهم به شما در مورد قدرت عادت‌ها بگویم. اینکه چطور رفتارها و عادت‌هایمان را در جهت رسیدن به اهدافمان برنامه‌ریزی  کنیم. در این میکروکتاب در مورد عادت موفق‌ترین افراد دنیا صحبت می‌کنیم و رفتارهایی که افراد معمولی هرگز آن را انجام نمی‌دهند. ۷ قدم تا ایجاد عادت‌های موفق برمی‌داریم و آنها را در خودمان نهادینه می‌کنیم.

اگر علاقمند به این میکروکتاب‌ هستید می‌توانید در سبکتو نسخه صوتی آن را بشنوید یا نسخه نوشتاری آن را بخوانید