برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

معرفی میکروکتاب جدید: ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

اولین میکرو کتاب سبکتو با نام “۷عادت افراد تاثیرگذار” کمتر از یک ماه پیش منتشر شد و با استقبال خوب شما امروز دومین میکروکتاب هم وارد سبکتو شد. برای اینکه بیشتر با میکروکتاب آشنا شوید اینجا و برای دسترسی به تمام میکروکتاب ها اینجا را کلیک کنید. میکروکتاب جدید از کتاب ” ۲۱ روز برای رسیدن به تحول ” نوشته لوئیز هی است.

درباره کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

تنها ۲۱ روز برای رسیدن به تحول نیاز دارید تا زندگی را آنگونه که دوست دارید بسازید. باور کنید که تنها ۲۱ روز می تواند شما را در جهت زندگی درست و رسیدن به آنچه می خواهید قرار دهید. اگر شما هم باور دارید که آنچه تا امروز به دست آورده اید، کمتر از لیاقت شماست و باید در جایگاه دیگری باشید و از آنچه که امروز هستید راضی نیستید. یا اگر از زندگی یکنواخت خود خسته شده اید، پس لازم است که یک تصمیم جدی بگیرید و این بار تغییر را از خودتان شروع کنید. در این کتاب هر روز یک عادت جدید یاد می گیرید و هر روز تمریناتی را در مورد آن انجام می دهید. تا در آخرین روز ۲۱ عادت جدید داشته باشید که شما را در مسیر موفقیت و آنچه که به عنوان هدف در ذهن دارید می رساند.

درباره نویسنده

لوئیز هی، نویسنده کتاب ۲۱ روز برای رسیدن به تحول باور دارد که مردم با تغییر عادت های بد به عادت های مثبت می توانند زندگی شان را آنطور که دوست دارند بسازند. این سخنان یک نویسنده معمولی نیست، لوئیز زندگی شخصی به شدت دشواری داشته ، او در ۱۴ سالگی مادر شده و در زندگی شخصی اش رابطه موفقی نداشته است. اما او در ۵۰ سالگی برای اولین بار با رایانه آشنا می شود و در ۷۰ سالگی اولین نمایشگاه نقاشی اش را برگزار می کند. لوئیز هی، همه آنچه در سخنرانی ها و کتاب هایش می گوید را با تحقیق و تجربه به دست آورده است. او با این ۲۱ باور توانست از شخصی بی خانمان به یک سخنران انگیزشی بسیار موفق تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:   چطور مطالعه بیشتر داشته باشیم؟

باور کنید که به دست آوردن زندگی که می خواهید سخت نیست، کافی است راه درست را پیدا کنید و کمی تلاش کنید. مطالعه میکروکتاب های مختلف پیدا کردن مسیر را برایتان راحتتر می کنند و در نتیجه شما با آگاهی بیشتر و سریعتر به هدفتان می رسید.

[stag_button url=”http://microketab.sabketo.com/product/5a2260eb8092b400826dde6e” style=”green” size=”large” type=”normal” target=”_self” icon=”” icon_order=”before”]دانلود  میکروکتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول[/stag_button]

.