برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

نانوکتاب چیست

نانوکتاب، خلاصه کتاب ۳۶۰ درجه

نانو‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که در زمانی حدود ۲۵ دقیقه خواننده را با مفاهیم کلی آن کتاب آشنا می‌کنند و شما را به دنیای جذاب کتاب‌ها می‌برند. همچنین می‌توانید از آنها برای مرور مجدد کتاب‌هایی که خواندید هم استفاده کنید. نانوها در قالب خلاصه کتاب سعی می‌کند که به صورت نوشتاری و صوتی شما را با جان کلام نویسنده آشنا کند تا مثل یک پادکست صوتی روایت نویسنده را در قالب نانوکتاب بشنوید.

خلاصه کتاب چیست؟

خیلی از ما لیست طولانی از کتاب‌ها داریم که در شرایط امروزی وقتی برای مطالعه نداریم و البته هر روز طولانی‌تر می‌شوند و اصلا نمی‌دانیم که کتاب‌های لیست‌مان برایمان جذاب و کمک‌کننده هستند یا نه! خلاصه کتاب کمک می‌کند که در زمانی بسیار کوتاه با مروری بر کتاب با آن آشنا شویم و نکات کلیدی آن را بخوانیم یا بشونیم. نانوکتاب‌ها دروازه ورود شما به دنیای شیرین کتاب‌هاست و به شما کمک می‌کند که با کتاب‌های جدید به سرعت آشنا شوید تا در مسیر رشد فردی متوقف نشوید.

نانوکتاب برای هر شرایطی

امروزه ما سبک زندگی متفاوتی را تجربه می‌کنیم و همیشه دغدغه زمان داریم. خلاصه کتاب‌ به ما کمک می‌کند که فارغ از شرایط بتوانیم همیشه به دانش کتاب‌ها دسترسی داشته باشید. مهم نیست که پشت فرمان هستید یا در حال ورزش یا حتی وقت استراحت در دانشگاه و محل کار، کافیست یک نانوکتاب از سبکتو انتخاب کنید و بر اساس سلیقه‌تان به نسخه صوتی آن گوش بدید یا نسخه نوشتاری آن را بخوانید. انتخاب با شماست!

آیا در خلاصه کتاب همه دانش کتاب موجود است؟

نانوکتاب‌ها مروری از کتاب‌ها هستند که با آنها نیازی نیست یک کتاب را کامل بخوانید تا متوجه شوید کتاب برای شما مفید بوده است یا نه! زمان در روزگار امروز مهمترین دارایی ماست و باید سعی کنیم بهینه از آن استفاده کنیم. با گوش دادن یا خواندن خلاصه کتاب با نکات کلیدی و اصلی کتاب آشنا می‌شوید و اگر نیاز به دانش بیشتر داشتید می‌توانید سراغ کتاب اصلی بروید.

سبک زندگی به روش نانوکتاب

ما روزانه کلی وقت را با موزیک و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم که شاید به توسعه فردی و موفقیت ما کمکی نکنند. برای رسیدن با اهداف‌مان اول باید سبک زندگی خودمان را تغییر دهیم و از منابعی استفاده کنیم که به دانش ما می‌افزایند. نانوکتاب‌ها همراهی خوبی در مسیر برای شما هستند و می‌توانید به جای موسیقی از نسخه صوتی خلاصه کتاب استفاده کنید یا زمان‌های که در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانید را به نسخه نوشتاری نانوها اختصاص بدید تا هم با دانش های جدید کتاب‌ها آشنا شوید و هم انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف خود پیدا کنید.