برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

بررسی اپلیکیشن ۲۱روز تا تحول و چطور قانون راز زندگی را تغییر می‌دهد

قانون راز یکی از قوانین نانوشته جهان است که در چتد سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. تقریبا همه ما با قانون راز و دستورالعمل‌های آن آشنا هستیم یا چیزی در مورد آنها شنیده‌ایم اما چقدر آن را در زندگی به کار می‌بریم؟ البته استفاده از قوانین راز بیشتر از ۱۰۰ سال است که در کتاب‌های مختلف توصیه می‌شود و افراد بسیاری هم بودند که با استفاده از این قوانین و اجرا کردن آنها توانستند به خواسته‌ها و اهداف خود برسند. حقیقت این است که تفکرات شما، می‌توانند زندگی شما را شکل دهند و این موضوع در زندگی همه اثبات شده است. پس چرا زندگی افکارمان را به همان شکلی نسازیم که دوست داریم زندگی‌مان باشد؟ با این میکرومقاله از سبکتو همراه باشید تا اپلیکیشن ۲۱روز تا تحول را که روی طرز فکر افراد تمرکز دارد را بررسی کنیم.

۲۱روز تا رسیدن به تحول

قانون راز می‌گوید اگر شما همواره به این فکر کنید که

«من آدم بدشانس و ضعیفی هستم و هرگز نمی‌توانم زندگی خوبی داشته باشم»

زندگی هیچ وقت به شما اجازه نمی‌دهد که چیزی فراتر از گفته‌های خودتان شوید و در نتیجه همیشه در گرفتاری باقی می‌مانید و همچنان این جمله‌ها را تکرار می‌کنید و درگیر یک لوپ تکراری مخرب می‌شوید. اپلیکیشن ۲۱روز تا رسیدن به تحول به شما کمک می‌کند تا طرز فکرتان در مورد موضوعات مختلف را تعییر دهید و در نتیجه بتوانید زندگی‌تان را هم تغییر دهید.

وقتی اپلیکیشن ۲۱روز تا تحول را باز می‌کنید با سوالی مواجه می‌شوید که شاید زیاد از خودتان پرسیده باشید:

‌ «شما هم از این زندگی و شرایطی که در آن هستید خسته شدید؟ فکر می‌کنید لیاقت‌تان بیشتر از این بوده ولی نمی‌توانید به خواسته‌هایتان برسید؟»

واقعا زندگی اینقدر بد است که دائم می‌خواهد ما را تنبیه کند و چیزهایی که دوست داریم را به ما ندهد؟ این موضوع خیلی با عقل جور در نمی‌آید. پس چه چیزی باعث می‌شود برخی همیشه درگیر مشکلات باشند و برخی دیگر همیشه در حال ثروتمندتر شدن؟ هری کارپنتر در کتاب غول درون این موضوع را وابسته به ناخودآگاه ما می‌داند و باور دارد که همه چیز از تفکرات ما منشا می‌گیرند. در واقع این قانون راز است که زندگی افراد را پیش می‌برد.

بیشتر بخوانید:   ۵ روش ساده برای تبدیل شدن به یک خانم موفق

قانون راز که بیش از یک قرن پیش مطرح شده بود، در سال‌های اخیر و به واسطه کتاب‌های راندا برن و فیلم قانون راز دوباره مرکز توجه قرار گرفته است. این قانون به شما می‌گوید که اگر می‌خواهید زندگی‌تان را تغییر دهید، باید افکارتان را تغییر دهید چرا که آنچه که شما فکر می‌کنید، تبدیل به واقعیت می‌شود.

مثلا شما همیشه فکر می‌کنید که استعداد خاصی ندارید و یک فرد کاملا معمولی هستید، در نتیجه حتی اگر کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، متوجه استعداد خود نمی‌شوید و نمی‌توانید از آن در جهت رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

بررسی اپلیکیشن ۲۱روز تا تحول و چطور قانون راز زندگی را تغییر می‌دهد

یا اگر دائم غر بزنید که هیچ چیز در زندگی ندارید و هیچ وقت نمی‌توانید زندگی مورد علاقه‌تان را بسازید، خب قطعا همین اتفاق هم می‌افتد، چون شما به جای ساختن چیزهایی که دوست دارید، مشغول غر زدن هستید. قانون راز می‌گوید که شما همان تفکرات‌تان هستید و اپلیکیشن ۲۱روز تا تحول به شما کمک می‌کند تا تفکرات‌تان را از نو بسازید

در این اپلیکیشن، شما طی ۲۱ روز، با ۲۰ موضوع مختلف در مورد افکارتان روبرو می‌شوید و آنها را از حال بد به حال خوب تغییر می‌دهید. هر روز شما توضیحاتی در مورد عنوان خاص آن روز از زبان مربی می‌شنوید و بیشتر با عمق آن آشنا می‌شوید، بعد برای هر روز تمرین‌هایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا بهتر با افکارتان روبرو شده و آنها را تغییر دهید و البته کاری کنید که این تغییرات ماندگار باشند.

همچنین شما هر روز یکسری عبارات تاکیدی دارید که باید آنها را تگرار کنید. این عبارات تاکیدی، مانند معجزه عمل می‌کنند و با تکرار آنها بدون اینکه دقیقا متوجه شوید، نوع طرز فکرتان را تغییر می‌دهند. و وقتی بتوانید خوب فکر کنید، قانون راز هم کارش را انجام داده و زندگی خوبی برای شما ایجاد می‌کند.  اپلیکیشن ۲۱ روز تا تحول، عادت‌هایی در شما ایجاد می‌کند که این عادت‌ها می‌توانند عامل موفقیت شما در زندگی شخصی و کاری‌تان باشند.

بیشتر بخوانید:   چه کنیم که تنبل نباشیم یا حداقل کمتر تنبلی کنیم

قانون راز حقیقت پنهان زندگی

قانون راز همیشه در زندگی همه ما وجود دارد و هر لحظه مشغول کار است. دارن هاردی در کتاب اثرمرکب آن را «تکانه» می‌نامد و می‌گوید تکانه همیشه کار می‌کند، چه زمانی که شما را هر روز فقیرتر می‌کند و چه زمانی که شما را هر روز پولدارتر وموفق‌تر می‌کند.

این شما هستید که انتخاب می‌کنید تکانه زندگی‌تان در کدام جهت حرکت کند. قانون راز هم دقیقا همین است. البته این که یک گوشه بنشینید و با خودتان فکر کنید که من می‌خواهم یک خانه بزرگ و یک زندگی مرفه داشته باشم، هیچ اتفاق نمی‌افتد و همه چیز به همان شکل ادامه پیدا می‌کند. اما اگر برای داشتن آنچه می‌خواهید تلاش کنید و به جای افکار بیهوده، در مورد آرزوهایتان فکر کنید، می‌بینید که زندگی‌تان به سمت دگرگون شدن حرکت می‌کند.

قانون راز یا قانون جذب به شما می‌گوید که اگر خودت چیزی را باور کردی، من هم همان را باور می‌کنم و به تو می‌دهم. بسیاری از ما تجربه این را داریم که با خودمان تصمیم گرفتیم افکار مثبت داشته باشیم. به همین خاطر هم صبح که از خواب بیدار شدیم در ذهن‌مان تکرار کردیم که من امروز یک روز عالی خواهم داشت و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت، بعد همزمان صدایی درون‌مان می‌گوید که

«این چه کار مسخره‌ای است؟ مگر با حرف تو همه چیز تغییر می‌کند؟ انگار عقلت را از دست دادی»

بنابراین روزمان را با یک ترافک سنگین، دیر رسیدن به محل کار و یک بحث شدید با مشتری شروع می‌کنیم و در نهایت هم شب به خودمان می‌گوییم همه اینها بی‌فایده و الکی هستند. در حالی که همه اتفاقی که افتاده به خاطر خود ما و افکارمان بوده است.

بیشتر بخوانید:   چطور یک مکالمه را شروع و سر صحبت را باز کنیم؟

۲۱ روز برای خودتان وقت بگذارید و اجازه دهید از زندگی آنچه که لایقش هستید را بدست آورید. اپلیکیشن ۲۱روز تا تحول را می‌توانید از کافه بازار یا به صورت مستقیم دانلود کنید.