معرفی دوره‌ای که برای هر کسب و کاری لازم است!

اسکرول کن

امروز در سبکتو می‌خواهیم به معرفی و بررسی دوره مدرسه مهارت‌های نرم تیوان بپردازیم. در دنیای کسب وکار به خصوص استارتاپ‌ها، مهارت‌هایی وجود دارند که شاید به ظاهر مهم نباشند اما می‌توانند نقش‌های تعیین کننده‌ای در مسیر موفقت و رسیدن به آن داشته باشند. مهارت‌هایی که آنها را با نام مهارت‌های نرم می‌شناسیم. به طور کلی مهارت‌های نرم را می‌توان به چهار دسته کلی تقسیم کرد: مهارت‌های فکری، مهارت‌های تیمی، مهارت‌های ارتباطی و مهارت‌های عمومی. کسب و کارهای  غیرموفق اطرافتان را به ذهن بیاورید، چند تا از آنها به دلیل عدم ارتباط خوب بین اعضا از بین رفتند؟ چندتا از آنها به دلیل نداشتن استراتژی‌های درست محکوم به نابودی شدند؟

مهارت‌های نرم به شما کمک می‌کند تا دانشی کسب کنید که راه موفقیت را برایتان هموارتر کند. در این دوره شما مطالبی می‌آموزید که شما را از یک فرد معمولی به یک فرد موفق در کسب و کار تبدیل می‌کند.

چه آموزش‌هایی داده می‌شود؟

مدرسه مهارت‌های نرم تیوان با محوریت چهار مهارت اصلی یعنی فکری، ارتباطات، تیمی و عمومی برگزار خواهد شد، اتفاق جالبی که در این مدرسه رخ داده این است که شما می‌توانید بر اساس نیاز مهارتی خود تنها در یکی از بخش‌ها یا دوره‌ها ثبت‌نام کنید و الزامی در ثبت‌نام کل دوره نیست.

در دوره اول به طور خاص به مهارت‌های فکری پرداخته شده است چرا که اصولی‌ترین مهارتی که یک نفر باید برای موفقیت بلد باشد، مهارت فکری است. وقتی شما بتوانید درست فکر کنید در نتیجه تصمیمات درستی هم می‌گیرید و سریعتر به اهدافتان دست می‌یابید. اما همیشه یکی از مهمترین نکات هر دوره‌ای علاوه بر سرفصل‌های دوره، استادی است که آن را تدریس می‌کند، دوره مهارت‌های فکری با استادی برگزار می‌شود که در حال عادی دسترسی به آنها سخت و گاهی حتی غیرممکن است. هر کدام از این افرد در حوزه‌های خود به شدت موفق و پراطلاع هستند.

بیشتر بخوانید:   نگاهی به دارا خسروشاهی مدیرعامل جدید ایرانی اوبر

مدرسه مهارت‌های نرم تیوان

تفکر استراتژیک

در مهارت‌های فکری اولین چیزی که باید یاد بگیرید، نحوه فکر کردن است. هدف از این عنوان نحوه فکر کردن بر اساس مفاهیم استراتژیک است.در واقع یاد می‌گیریم که تفکر استراتژیک لزوما به بهتر شدن کار ما کمک نمی‌کند، بلکه بهترین شیوا فکر کردن را به ما می‌آموزد. این عنوان توسط کاوه یزدی‌فرد آموزش داده می‌شود که علاوه‌بر اینکه استادی فوق‌العاده است، راهنمایی‌های او به عنوان یک منتور هم همیشه عالی بوده است.

مهارت حل مسئله

در دنیای کسب و کارهای نوپا، توانایی حل مسئله یکی از مهمترین مهارت‌هایی است که باید یک مدیر از آن برخوردار باشد. با این مهارت می‌توانید برخوردی خلاقانه در تشخیص مسئله‌ها، مشکلات و فرصت‌ها، استفاده از منطق و تحلیل اطلاعات و جستجو و خلق راهکارها، مقایسه‌ی راهکارهای مختلف و انتخاب بهترین شیوه برای مواجهه با یک مسئله تعریف می‌شود. این عنوان توسط محمود کریمی تدریس می‌شود که سابقه بسیار خوبی در سرمایه‌گذاری و جریان آن دارد.

گیمیفیکیشن و تاثیرات آن

گیمیفیکیشن یکی از مواردی است که در سال‌های اخیر جز بحث‌های روز قرار گرفته و کاربردهای زیادی در افزایش فروش و جذب کاربر دارد به همین خاطر کسب و کارهای زیادی بر اساس آن وجود آمده‌اند. در این مهارت به یادگیری چنین مواردی می‌پردازیم: طبقه بندی رویکردهای طراحی گیمیفیکیشن -طراحی و فاز بندی پروژه طراحی- نحوه عملکرد در هر یک از فازها و شناخت ابزارهای مورد نیاز- انتخاب و محاسبات مرتبط با جوایز- نظارت و اصلاحات لازم در پروژه – چالش‌های طراحی و پیاده‌سازی گیمیفیکیشن در ایران.

به جز کلاس های آموزشی چه چیزی به دست می‌آورم؟

علاوه بر دانشی که به طور معمول در هیچ کدام از همایش‌ها نمی‌توانید بدست آورید، فرصت آشنایی با مربیانی را پیدا می‌کنید که هر کدام از آنها می‌توانند بهترین منتور شما در راه رسیدن به اهدافتان باشند. همچنین این فرصت را دارید تا با آنها به طور خاص در مورد کسب و کار خودتان صحبت کنید و از راهنمایی‌های آنها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:   ۶ نکته برای داشتن کسب و کار موفق

 

یک پیشنهاد بی‌نظیر

برای سبکتو معرفی دوره‌های آموزشی و همایش‌های مفید برای مخاطبینش یک دغدغه همیشگی بوده است و این دومین‌باری است که تیوان قدم بزرگی در راه کسب مهارت‌های کاربردی برداشته است. به همین خاطر برای خانواده بزرگ سبکتو تعداد محدودی بن تخفیف ۳۰٪ از تیوان دریافت کردیم. پس پیشنهاد می‌کنم با توجه به زمان کوتاه باقی مانده برای ثبت نام، فرصت را از دست ندهید و برای شروع یک سبک زندگی متفاوت در دوره مدرسه مهارت‌های نرم تیوان جز اولین نفراتی باشید که با کد تخفیف ” sabketo ” شرکت می‌کنید.

ثبت‌نام در مدرسه مهارت‌های نرم تیوان

برای دریافت تخفیف ۳۰ درصدی سبکتو حتما کد تخفیف sabketo را وارد نمایید

 

دانلود رایگان میکروکتاب استیو جابز

ثبت یک نظر